Menu

Chorvatsko speciál

Ostatní zajímavosti

Vyhledávání

Uživatel

Doporučujeme

Zdravé spaní je základ. Chcete-li zdravotní polštáře na krční páteř a podušky jděte na www.polstare.cz. V nabídce najdete i skvěle spracované anatomické pohankové polštáře a cestovní polštáře a podušky.

Zjištění ip adresy a měření rychlosti internetu, zjištění rychlosti odezvy (ping).< návrat zpět

mapy.cz plánovač tras


Mapy.cz se v současné době právem řadí mezi nejaktuálnější a nejpoužívanější internetové mapové podklady u nás. Za zmínku stojí skvěla kombinace mezi klasickou cestovní mapou a leteckou. Zaměření GPS na mapě a možnosti přenesení do Vašeho navigačního zařízení. Samozřejmostí je i plánovač tras s přiměřenou možností editace plánované trasy . Chybí vypočítání spotřeby. Ostatatní údaje jsou přesné a bezproblémové (přibližná doba cesty, vzdálenost, atd.). Nespornou výhodou je konverze mapových podkladů do formátu pro mobilní zařízení. Tak se jednoduše můžete z Vaší dovolené či služební cesty pomocí mobily či PDA připojit na wap.mapy.cz a naplánovat novou trasu či zjistit nové GPS souřadnice.

Linky:
www.mapy.cz

Hodnocení:
klady zápory
velmi podrobné bez výpočtu spotřeby
jedinečné letecké náhledy(ČR) občasné nesrovnalosti v překrivu map
celá Evropa
GPS souřadnice

Komentáře rss


, itinerář pro cestu do odpovědět

kdo umí naplánovat trasu včetně výhodného tankování a mýtného, parkování pro cestu do Francie /Paříž Louvre a Versailles. Jsem ochoten za to zaplatit menší obnos.

, plánovač trasy odpovědět

i v beta verzi je ten planovač o ničem....

, plánovač trasy odpovědět

bohužel musím souhlasit s tím, že nefunguje zadání s více naplánovanými průjezdy, chtěla jsem připravit několikadenní výlet po Česku a Moravě, a to najednou od A do A, ale to nefunguje operativně, líbilo by se mi najít jen info o směru výjezdu z daného místa do dalšího nejbližšího s údajem v km, čas je většinou velm individální....snad příště 7

, - odpovědět

Časy tohoto plánovače jsou silně optimistické. Jízdou podle předpisů není možné za čas plánovače takové trasy stihnout (trasy 2h a více).

, Sousední země odpovědět

Nevím, jestli jsem slepý, ale nikde nevidím, jak nastavit, aby mi neplánoval cestu přes sousední země. Ze severní Moravy do severních Čech mě posílá přes Polsko a to nechci. Když dám cestu nejkratší, tak je sice po ČR, ale málem aby jel člověk po poli. Jednou jsem jel po nejkratší trase a málem sem rozsekal auto.

icon odpověděl(a)

Vedle kolonky Start je položka "Přes", stačí rozkliknout a zadat místo průjezdu

, čeština odpovědět

Ne překrIv ale překrYv (v záporech). Jinak mapy.cz používám nejčastěji, čas ujetí trasy zhruba odpovídá skutečnosti narozdíl třeba od amapy. Chybí možnost zadání více průjezdných bodů.

, Google mapy odpovědět

Google mapy jsou nejlepsi....

, - odpovědět

7 teda tenhle plánovač je 'vypečenej' 7 SLABOTA
NEJVĚTŠÍ - zůstanou Vám oči pro pláč 7

, - odpovědět

Mapa dobrá, ale na prd je plánovač tras s tím že nejde zadat více ptůjezdných bodů, doufám že s tím do budoucna něco uděláte,snad to není tak složité !!!!! 6 5

, - odpovědět

ja si stežovat nemužu je dobrej

, - odpovědět

Našel sem i ves o 6 usedlostech.Není pravda ze nenajde menší. 2

, - odpovědět

Tady ten vůbec nezkoušejte najde jen města od 5000
obyvatel. Jako jeden z komerčně nejvíc propagovanejch
uplně pohořel.

, Pres odpovědět

Bohužel, nemůžu zadat více průchozích bodů, takže nic ...

odpověděl(a)

to mi taky vadi, jde zadat jen jeden pruchozi.


štítky